תפריט סגור

מורן טכנולוגיות ניקוי משיקים : רובוט באוטומציה מלאה לניקוי הרצפה

כבר למעלה משנתיים שאנו מחפשים עבורכם הלקוחות שלנו פתרונות לניקוי באוטומציה , אנו כבר מספקים פתרונות אוטמטיים בתחום השטיפה בלחץ שחסכו שעות עבודה רבות , פתרונות אוטמטיים לניקוי של מסועים ותהליכי ייצור בקיטור וכך מייעלים את עבודתכם ומביאים את הטכנולוגיה לעולמות הניקיון שמזוהים כל-כך עם עבודת כפיים .

אחד האתגרים שאנו מנסים לפתור בשנים האחרונות הוא למצוא פתרון אוטמטי לניקיון הרצפה – אבל כזה שבאמת יעבוד. מצאנו מס׳ חברות בשנים האחרונות אך תמיד משהו לא היה מדויק , לא עבד לגמרי והחלטנו לחכות עד שיהיה פתרון ״בשל״ שנוכל לספק ללקוחותינו .

טל ענבר, סמנכ"לית "מורן טכנולוגיות ניקוי בע"מ" מספרת : ״לשמחתי דקה לפני שנסגרו השמיים נסעתי להשתלמות של חברת Ice Robotics  באמסטרדם , לצערי את הפתרונות הנפלאים שלהם לרובוטים אתם תראו רק בשנה הבאה אבל במסעי פגשתי אנשים ממקומות אחרים בעולם שסיפרו על רובוט שטיפה ( ושאיבה , וגרירה וכו ) שבאמת עובד.״

השמיים נסגרו ותהלכים מול ספקים נעצרו , אך בסוף הלקוחות שלנו לחצו עלינו למצוא עבורם פתרון רובוטי על מנת שיוכלו להכניס למחלקות הקורונה ובכלל להוריד את כמויות כח האדם העובד היכן שניתן. רובוט לא נכנס לבידוד , אינו חולה , ולא חושש להיות במחציתם של חולים. נרתמנו למשימה וכך לפני 3 חודשים הגיעה לראשונה : LeoBot

Leo ישר צנח למספר פיילוטים וכעת מנקה רצפות במספר אתרים , תוכלו ללמוד עליו הרבה כאן באתר – מה הוא מסוגל לעשות, למי הוא מתאים ואיזה סוגים של leo יש לנו .

מוזמנים להנות מהקמפיין הנפלא עם קלרה המנקה :

 

 

עד שנוכל לכנס אתכם להשקה חגיגית מוזמנים להגיע אלינו ולראות או שנגיע אליכם לפגישה וניתן לכם את כל המידע שאתם צריכים בשביל לראות אם זה מתאים לכם , המשפחה של  Leo מתרחבת ועוד מס׳ חודשים יהיה לו אח גדול שיוכל לנקות מתחמי תעשייה , חניונים ועוד ואחים קטנים שינקו חנות מכולת … העתיד כבר כאן , בואו תהיו חלק ממנו .
רובוט השטיפה מתאים במיוחד לבתי חולים, רשתות שיווק ,חנויות גדולות, אולמות תצוגה , אוניברסיטאות, טרמינלים ועוד ועוד

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *